חפש »
חדשות ועידכונים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
בואו לבקר אותנו בכתובת activeminds-galileo.com

 

Facebook

קבלת עידכונים ומבצעים
שם:
:דוא"ל
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

נמאס לכם שהילדים שלכם שקועים כל היום בכורסה מול הטלוויזיה, או מול משחקי מחשב מטופשים? מדוע שלא תרשמו אותם לחוגים שלנו – חוגים המבוססים על משחקי חשיבה – חוגים מהנים, כיפים, שמספקים גם ערך מוסף. ויש לנו גם חוגים עם משחקי חשיבה אשר מיועדים גם לכם המבוגרים!  

  

משחקי חשיבה הם דרך נהדרת לשפר מגוון רב של יכולות שכליות – תוך כדי משחק והנאה. לימודים רגילים, חייבים להודות, יכולים להיות לעתים קרובות מונוטוניים ומשעממים למדי. ילדים אוהבים לעתים קרובות ללמוד תוך כדי משחק, ובעצם, גם מבוגרים.  

  

ישנם דוגמאות רבות למשחקי חשיבה – משחמט שהוא ככל הנראה המוכר שבהם ועד לברידג' או דומינו המוכרים גם הם. יש עוד משחקי חשיבה מיוחדים ומוכרים פחות – אותם תוכלו לפגוש וללמוד לאהוב בחוגים שלנו.  

  

כאן במכון "בראש חושב" אנו מפעילים ברחבי ישראל חוגים לפיתוח החשיבה – חוגים שבהם יש דגש רב על משחקי חשיבה. השתתפות בחוגים הללו מסייעת לילדים ברכישת מיומנויות בפתרון בעיות, חשיבה לוגית ועוד. משחקי חשיבה מסייעים גם בשיפור ההבנה המתמטית, הגדלת אוצר המילים והעשרת הידע הכללי. בגיל מבוגר, למשחקי חשיבה יש יתרון חשוב נוסף - שיפור הזיכרון ותרגול המוח.  

  

אחד היתרונות הגדולים של משחקי חשיבה – הוא העבודה הקבוצתית. משחקי חשיבה מסייעים לשפר את התקשורת הבינאישית, ולפתח מיומנויות צוות. אחרי הכל – גם חשיבה היא במקרים רבים פעילות שנעשית בקבוצה - ולעתים קרובות אנו נדרשים בחיים לפתור בעיות ביחד, הן בעבודה והן במשפחה או בחוג החברים שלנו. משחקי חשיבה מסייעים לנו ללמוד דרכים לשלב כוחות ביחד, כדי להגיע לתוצאה הטבה ביותר. הם גם עוזרים לנו לשפר את הריכוז, ללמוד את חשיבותה של סבלנות, ומקנים ערכים של ספורטיביות והוגנות.  

  

המדריכים בחוגים שלנו מנוסים מאוד – ולצד העבודה הקבוצתית אנו מקפידים על מתן יחס אישי ותשומת לב מרבית לכל תלמיד ותלמיד בחוגים שלנו.  

  

נשמע לכם מעניין? רוצים ללמוד להכיר משחקי חשיבה למבוגרים? רוצים לרשום את הילדים שלכם לחוגים עם משחקי חשיבה? אל תהססו ליצור עמנו קשר ונשמח למסור לכם פרטים נוספים. על החוגים שלנו. להשתמע!  
לפרטים נוספים צרו קשר:

שם: דוא"ל: הערות:
שם משפחה: טלפון:
 
 
אזורי פעילות:
רמת השרון הוד השרון
רעננה תל אביב
פתח תקווה מקומות נוספים...
חוגים
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
סדנאות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA
קייטנות
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

ALL THE GLORY AND HONOR FOR GAZA THE END IS SOON PIGS
חוג | חוגים | סדנאות
אקסטרה - קידום אתרים | Allnet4u - הקמת אתר